Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Annalise Ms. Annalise
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-86-19924737001 Email:VIP@weetaach.com
Produktet e zgjedhura
Rreth nesh

20 vit `s duke u fokusuar në teknologjitë e kontrollit touch, WeeTaach i Ruixin Co tani është një prodhim kryesor i paneleve interaktive zgjuar. Ekipi ynë i ekspertizës do t'ju ofrojë patjetër bashkëpunime efikase, prodhuese, pa rrezik dhe fitimprurëse. E themeluar në 15 Janar 2001, Ruixin është një degë plotësisht në pronësi e Ruixin Group (Ruixin Touch, Ruixin Software, Ruixin Metals, Mingrui Mould), që ndodhet në Parkun Industrial Heyu, përkrah qytetit të bukur Pearl River & Asian Games City. Weetaach është një ofrues zgjidhje me një ndalesë në fushat e hartimit të produktit të zhvillimit të softverit, personalizimin e personalizuar, prodhimin e pajisjeve, implementimin inxhinierik, zhvillimin e aplikacioneve në fushat e kontrollit me prekje. Në fund të vitit 2018, kompania kishte përfunduar certifikimin e ndërmarrjeve kombëtare të teknologjisë së lartë, kishte aplikuar dhe aprovuar një numër të patentave kombëtare për shpikje dhe modele të shërbimeve, markat e regjistruara në më shumë se 30 vende, dhe kishte përfunduar certifikimin e ISO9001, CE , RoHS, CCC, etj. Në 2018, xhiroja vjetore arriti në një ekuivalent prej qindra milion dollarësh amerikanë, me një shumë kumulative të më shumë se 800,000 klientëve të rinj dhe të vjetër. E veçuar me risi, bashkëpunim, efikasitet dhe me zinxhirin e plotë industrial, Ruixin tani po ofron ekranet me prekje klasore me cilësi të lartë, me kosto efektive dhe me shumë funksione, panele konferencash dhe sisteme telekonferenciale të nivelit të lartë për gjithnjë e më shumë klientë në të gjithë botë.

Pamje MË SHUMË Vizito fabrikën time
Rreth nesh

20 vit `s duke u fokusuar në teknologjitë e kontrollit touch, WeeTaach i Ruixin Co tani është një prodhim kryesor i paneleve interaktive zgjuar. Ekipi ynë i ekspertizës do t'ju ofrojë patjetër bashkëpunime efikase, prodhuese, pa rrezik dhe fitimprurëse. E themeluar në 15 Janar 2001, Ruixin është një degë plotësisht në pronësi e Ruixin Group (Ruixin Touch, Ruixin Software, Ruixin Metals, Mingrui Mould), që ndodhet në Parkun Industrial Heyu, përkrah qytetit të bukur Pearl River & Asian Games City. Weetaach është një ofrues zgjidhje me një ndalesë në fushat e hartimit të produktit të zhvillimit të softverit, personalizimin e personalizuar, prodhimin e pajisjeve, implementimin inxhinierik, zhvillimin e aplikacioneve në fushat e kontrollit me prekje. Në fund të vitit 2018, kompania kishte përfunduar certifikimin e ndërmarrjeve kombëtare të teknologjisë së lartë, kishte aplikuar dhe aprovuar një numër të patentave kombëtare për shpikje dhe modele të shërbimeve, markat e regjistruara në më shumë se 30 vende, dhe kishte përfunduar certifikimin e ISO9001, CE , RoHS, CCC, etj. Në 2018, xhiroja vjetore arriti në një ekuivalent prej qindra milion dollarësh amerikanë, me një shumë kumulative të më shumë se 800,000 klientëve të rinj dhe të vjetër. E veçuar me risi, bashkëpunim, efikasitet dhe me zinxhirin e plotë industrial, Ruixin tani po ofron ekranet me prekje klasore me cilësi të lartë, me kosto efektive dhe me shumë funksione, panele konferencash dhe sisteme telekonferenciale të nivelit të lartë për gjithnjë e më shumë klientë në të gjithë botë.

Pamje MË SHUMË Vizito fabrikën time
Produkte të reja
Rigorous Testing

High quality products

Online Support 24/7

Support online 24 hours

Just in Time Delivery

Punctual delivery

Quality Qualified

Good quality is safer

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim