Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Annalise Ms. Annalise
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-86-19924737001 Е-пошта:VIP@weetaach.com
Избрана производи
За нас

20 година `s фокус на допир контрола технологии, WeeTaach на Ruixin копродукции сега е една од водечките производство на интерактивни паметни панели. Нашиот експертски тим дефинитивно ќе ви понуди ефикасни, продуктивни, без ризични и профитабилни понудени соработки. Основана на 15 јануари 2001 година, Ruixin е целосно подружница на Ruixin Group (Ruixin Touch, Ruixin Software, Ruixin Metals, Mingrui Mould), лоцирана во Индустрискиот парк Хеу, покрај прекрасниот град Перл Рис и Азиски игри Сити. Weetaach е едношалтерски давател на решенија во полето на развој на софтвер, дизајн на производи, персонализирано прилагодување, производство на опрема, инженерско спроведување, развој на апликација во полињата за контрола на допир. До крајот на 2018 година, компанијата заврши со сертификација на национални високо-технолошки претпријатија, аплицираше и одобри голем број национални патенти за модели на изум и комунални услуги, регистрираше трговски марки во повеќе од 30 земји и го заврши сертификатот за ISO9001, CE , RoHS, CCC, итн Во 2018 година, годишниот обрт достигна еквивалент на стотици милиони американски долари, со кумулативна сума на повеќе од 800.000 нови и стари клиенти. Истакнат со иновации, соработка, ефикасност и со целосниот индустриски ланец, Ruixin сега обезбедува висококвалитетни, економични и мултифункционални екрани на допир во училницата, конференциски панели и високо-конечни системи за телеконференција на повеќе и повеќе клиенти низ целиот свет светот.

Погледнете ПОВЕЌЕ Посетете ја мојата фабрика
За нас

20 година `s фокус на допир контрола технологии, WeeTaach на Ruixin копродукции сега е една од водечките производство на интерактивни паметни панели. Нашиот експертски тим дефинитивно ќе ви понуди ефикасни, продуктивни, без ризични и профитабилни понудени соработки. Основана на 15 јануари 2001 година, Ruixin е целосно подружница на Ruixin Group (Ruixin Touch, Ruixin Software, Ruixin Metals, Mingrui Mould), лоцирана во Индустрискиот парк Хеу, покрај прекрасниот град Перл Рис и Азиски игри Сити. Weetaach е едношалтерски давател на решенија во полето на развој на софтвер, дизајн на производи, персонализирано прилагодување, производство на опрема, инженерско спроведување, развој на апликација во полињата за контрола на допир. До крајот на 2018 година, компанијата заврши со сертификација на национални високо-технолошки претпријатија, аплицираше и одобри голем број национални патенти за модели на изум и комунални услуги, регистрираше трговски марки во повеќе од 30 земји и го заврши сертификатот за ISO9001, CE , RoHS, CCC, итн Во 2018 година, годишниот обрт достигна еквивалент на стотици милиони американски долари, со кумулативна сума на повеќе од 800.000 нови и стари клиенти. Истакнат со иновации, соработка, ефикасност и со целосниот индустриски ланец, Ruixin сега обезбедува висококвалитетни, економични и мултифункционални екрани на допир во училницата, конференциски панели и високо-конечни системи за телеконференција на повеќе и повеќе клиенти низ целиот свет светот.

Погледнете ПОВЕЌЕ Посетете ја мојата фабрика
Нови Продукти
Rigorous Testing

High quality products

Online Support 24/7

Support online 24 hours

Just in Time Delivery

Punctual delivery

Quality Qualified

Good quality is safer

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање